Strony internetowe Kraków

Strony internetowe Kraków tworzone z myślą o pozytywnych doświadczeniach użytkowników.

Porozmawiajmy o szczegółach Twojego projektu

15 lat

Jakość wynikająca z doświadczenia

Tworzenie stron www już od ponad 15 lat.

Porozmawiajmy o szczegółach Twojego projektu

Twoja firmowa strona realizowana przez specjalistów.

Strony internetowe Kraków — to kompletna oferta i całościowa realizacja IT

Szukasz wykonawcy dla nowej strony, sklepu czy aplikacji internetowej?

Projektowanie UX i UI

Projektujemy strony internetowe od podstaw w poszanowaniu dla zasad UX.

Web Development

Tworzenie stron, jak i sklepów internetowych, wsparte najlepszą technologią.

Aplikacje webowe

Tworzymy autorskie rozwiązania oraz integrujemy już dostępne na rynku.

Pozycjonowanie

Skutecznie budujemy pozycję w Google dla wyników organicznych.

Opieka IT

Stała opieka www oraz outsourcing IT

Oferujemy stałą opiekę IT i pomoc w ciągłym rozwoju witryny.

strony internetowe kraków

Tworzenie stron www Kraków. Kompleksowa obsługa IT dla przedsiębiorców.

W tworzenie stron internetowych można zaangażować się samemu, jak i powierzyć to zadane specjalistom. Jeśli zależy Ci na profesjonalnej i dobrze funkcjonującej witrynie warto powierzyć to zadanie fachowcom. Nasze doświadczenie przełoży się na piękny projekt, wysoką estetykę wykonana, ale i wysoką pozycję w Google. Co przekłada się bezpośrednio na generowanie leadów oraz wzrost sprzedaży.

780 tyś.

Stale rosnąca aglomeracja Krakowa, z prawie milionową populacją.

9 000+

Rocznie w małopolsce otwieranych jest ponad 9 tyś. firm.

Nr 1

Najlepsza agencja interaktywna oferująca TYPO3

Strony internetowe Kraków to oferta skierowana do przedsiębiorców z Małopolski. Miejsce naszej działalności od ponad 12 lat. Pomagamy kreować profesjonalny i nowoczesny wizerunek w sieci. Twojej marce, firmie czy instytucji. Crear to również kompleksowa identyfikacja wizualna dla twojej firmy. Przygotujemy projekt logo Kraków. Doradzimy Ci w zakresie obsługi strony www. Powiemy jak, skutecznie promować firmę w sieci oraz jak założyć sklep internetowy. A ponadto, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i nieszablonowo.

Tworzenie stron www Kraków.

Wykonujemy dla Państwa usługi z zakresu tworzenie stron internetowych. Zajmujemy się także, zagadnieniami związanymi z treściami oraz sposobem ich prezentacji. Podstawą naszych realizacji jest projekt graficzny. Identyfikacja wizualna projektu, usługi czy też przedsiębiorstwa jest kluczowa. Z niej wynikają późniejsze zagadnienia. Odpowiednio dobrane logo Kraków, wizytówka czy też oparte na tym materiały reklamowe.

Swoje działania opieramy na strategicznych w tej dziedzinie elementach — UX Design i Ul Design. Projekt graficzny bowiem to nie tylko sama grafika, lecz ponadto użyteczność oraz doznania docelowego użytkownika. Projektowanie użyteczności obejmuje całość wewnętrznych doświadczeń i doznań użytkownika. Tworzenie interakcji z daną usługą czy też produktem. Idea jest taka, by taki użytkownik szybko i efektywnie zrealizował swój cel.

Oferujemy w pełni autorskie projekty stron. Doskonale wpisujące się w oczekiwania grupy docelowej oraz branżę, w której funkcjonuje nasz klient. W projektowaniu istotne jest stworzenie przyjaznej przestrzeni wirtualnej. Użytkownik powinien odczuwać przyjemność z przebywania na danej stronie. Równie ważna jest prosta, przemyślana struktura serwisu, która zapewnia łatwe dotarcie do poszukiwanych treści.

Nowoczesny biznes wymaga nowoczesnej technologi webowej.

Współczesny świat stawia przed człowiekiem coraz więcej wyzwań i to na każdej płaszczyźnie życia. Z jednej strony mamy do czynienia ze stale rosnącą liczbą ułatwień. Z drugiej natomiast, z mnożącymi się wyzwaniami technologicznymi. Wszystkie procesy na świecie przyspieszyły, a informacja stała się niezbędnym elementem życia gospodarczego. Jednocześnie tempo jej przekazywania ma niebagatelne znaczenie dla człowieka. Zauważyć to, można również w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej.

Aby skutecznie prowadzić działalność gospodarczą trzeba zaistnienia w przestrzeni wirtualnej. Dlatego oferujemy strony internetowe Kraków. Podstawowymi narzędziami do osiągnięcia tego celu są serwisy, portale i aplikacje. Wyposażenie obowiązkowe dla każdej nowoczesnej firmy. Coraz popularniejsze jest także tworzenie dedykowanych aplikacji webowych oraz kompleksowej identyfikacji wizualnej.

Agencja interaktywna crear zajmie się kreowaniem Państwa wizerunku w sieci od początku do końca. Nasze specjalności to kompleksowe projektowanie stron internetowych, aplikacji webowych i logo. Codziennie analizujemy liczne serwisy internetowe i portale. Propozycja naszej agencji SEO Kraków, w pełni spełni Państwa oczekiwania.

W naszej ofercie odnajdziesz pełen zakres usług. Od analizy samego pomysłu, poprzez stworzenie gotowego projektu, jego wdrożenie. Następnie pozycjonowanie strony oraz stałą opiekę serwisową. Oddamy w Twoje ręce nie tylko piękny projekt, lecz gotowe narzędzie generujące sprzedaż.

Strony internetowe Kraków to elastyczne ceny. Wynikają bezpośrednio z indywidualnych wymagań każdego projektu. Każda strona jest inna, wymaga zastosowania różnych narzędzi, poświęcenia odmiennej ilości czasu. Aby poznać szczegółowy koszt strony internetowej, zachęcamy do indywidualnego kontaktu. Projektowanie stron internetowych to proces, który należy rozpocząć od poznania oczekiwań klienta.

Strony internetowe WordPress. Najlepszy wybór dla Twojej firmy.

Zajmując się tworzeniem stron internetowych, zawsze korzystamy z najnowszych dostępnych na rynku rozwiązań. Dlatego tak chętnie projektujemy stron na WordPress. To niekwestionowanym lider światowego rynku CMS. Można wręcz zaryzykować twierdzenie, iż większość internetu stoi na systemie WordPress.

Korzystając z tego systemu, docenisz jego intuicyjność i łatwość użytkowania. CMS ten wyróżnia się prostotą tworzenia i optymalizacji treści. Docenisz też bogatym dostępem darmowych wtyczek i skórek. Ważnym argumentem przemawiającym za korzystaniem z WordPress są też względy bezpieczeństwa. WordPress pozwala także z łatwością rozbudować stronę www o sklep internetowy ecommerce. Zastanawiasz się jak założyć sklep internetowy? WooCommerce, inaczej nazywany jako sklep WordPress to świetny sposób.

TYPO3 w trosce o bezpieczeństwo i stabilność.

Zaawansowany, niezwykle rozbudowany systemem CMS. To najkrótszy opis możliwości, jakie daje TYPO3. To powody, dla których jest on chętnie wybierany przez duże, międzynarodowe firmy. W doświadczonych rękach zapewnia bezpieczeństwo i ogromną skalowalność Twojego serwisu. Podstawową cechą TYPO3 jest jego modułowa budowa i wszechstronność. Sprawdza się on jako CMS zarówno do strony firmowej, jak i obsługi dużego portalu informacyjnego. Cechuje go bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa, wsparcie dla wielojęzyczności, szeroka możliwość adaptacji. To system zarządzania treścią wykorzystywany przez wiele dużych i korporacyjnych podmiotów. Tam, gdzie błyszczy jego funkcjonalność i uniwersalność. Warto przemyśleć, czy swój wielojęzyczny serwis nie oprzeć właśnie o TYPO3.

Strony internetowe Kraków rozszerzone o aplikacje webowe.

Potrzebujesz unikatowych funkcji dla swojej witryny? Skorzystaj z naszej oferty na wykonanie aplikacji internetowej. Stworzymy dedykowane rozwiązanie, które zwiększy możliwości twojej witryny. Aplikacja internetowa to dodatkowa funkcjonalność. Wprowadza ona dodatkowe opcje tam, gdzie tego potrzebujesz.

W zależności od oczekiwań i potrzeb tworzymy aplikacje webowe, strony internetowe i aplikacje mobilne. Software house to gwarancja kompleksowej realizacji każdego projektu.

Projekt logo. Identyfikacja wizualna firmy.

Logo oraz strona internetowa to elementy identyfikacji wizualnej każdego przedsiębiorstwa. W naszej ofercie znajdziecie Państwo pomoc w tym zakresie. Zajmujemy się także projektami logo Kraków. Do każdego zlecenia podchodzimy kompleksowo. W naszej ofercie znajdziecie projekt logo. Przygotowujemy także wizytówki oraz materiały reklamowe. Pamiętać bowiem należy, że właściwa identyfikacja jest kluczem do sukcesu. Pozwala ona wypromować rozpoznawalności zarówno przedsiębiorstwa, jak i konkretnego produktu czy też usługi.

Realizacje

Poznaj nasze portfolio realizacji,
w stylu dobrego UX.

Porozmawiajmy o szczegółach Twojego projektu

Strony internetowe Kraków wspierają e-commerce o zasięgu globalnym.

Porozmawiajmy o szczegółach Twojego projektu

Tworzenie sklepów internetowych to skomplikowany proces. Doświadczenie w tej tematyce sprawia, że jesteśmy jednymi z najlepszych w tym zakresie w Małopolsce. W swej działalności korzystamy zarówno z profesjonalnych narzędzi, jak i wieloletniego doświadczenia. Dzięki temu produkt finalny naszej pracy, w postaci sklepu internetowego spełni Państwa oczekiwania.
Sklep internetowy musi przyciągać wyglądem, funkcjonalnością, łatwością poruszania się, jak i odpowiednią szatą graficzną. Nie zapominamy też oczywiście o aspektach bezpieczeństwa, które są szczególnie dziś niezmiernie ważne. Branża eCommerce nie ma przed nami w tym aspekcie żadnych tajemnic.

Projektowanie sklepów internetowych.

Projektowanie sklepów internetowych to nie lada wyzwanie. Korzystanie z profesjonalnych narzędzi ułatwia pracę podczas tworzenia, jak i prowadzenia sklepu internetowego. Projektowanie sklepów internetowych jest czasochłonnym procesem. Wybór dokonany na początku ma olbrzymie znaczenie dla końcowego sukcesu. Na rynku dostępnych jest kilka popularnych rozwiązań do stworzenia sklepu internetowego.

WooCommerce. eCommerce bezpośrednio ze strony WordPress.

Wtyczka WooCommerce jest narzędziem wszechstronnym, zwinnym i prostym. Stąd też zdecydowanie zalecanym na początek przygody z handlem internetowym. Przemawia za nią też wyjątkowa elastyczność, jak i świetne dopasowanie pod kątem SEO. Nie można też zapominać o jej wysokim poziomie bezpieczeństwa oraz przyjaznym usposobieniu wobec użytkowników mobilnych.

Sklepy oparte o rozwiązanie open source.

Magento, PrestaShop to dobry wybór, jeśli potrzebujesz wszechstronnego i profesjonalnego sklepu internetowego. Platformy te idealnie sprawdzą się zarówno dla pojedynczego sklepu internetowego, jak i złożonej platformy hurtowej. Oba systemy pozwalają na integracje sklepu z systemami fakturującymi, CRM, różnymi systemami płatności, jak i dostaw. Ogromną zaletą jest praktycznie całkowita automatyzacja procesu sprzedażowego. Zarówno Magento, jak i PrestaShop pozwala na stworzenie wielu sklepów internetowych opartych o jeden panel zarządzający.

Strony internetowe Kraków to również aplikacje internetowe.

Działamy w Krakowie od kilkunastu lat. To nie czas, jednak sprawił, że dzisiaj możemy nazwać się ekspertami. Powodem są ludzie. Grono profesjonalistów, którzy tworzą naszą agencję interaktywną. To dzięki pomysłowym ludziom tworzymy kreatywne rozwiązania. Umiejętności te przekuwamy na sukces naszych klientów. Kreujemy ich profesjonalny wizerunek w sieci. Doradzamy, szkolimy i oferujemy opiekę IT dla firm z Krakowa. Doskonale wiemy jak spełnić oczekiwania i dopasować optymalne rozwiązania dla Twoich potrzeb. Zaufaj zatem ekspertom i wybierz sprawdzoną markę.
agencja interaktywna
Nowoczesna strona internetowa na ipad

Software house Kraków. Aplikacje internetowe skrojone pod Twój biznes.

Kluczem jest tworzenie stron www Kraków posiadających unikalny charakter. Rozpoznawalność w sieci to dzisiaj podstawa. Jednak My idziemy o krok dalej, po prostu kreujemy spójny wizerunek firmy w sieci. Tworzymy logo, dbając nie tylko o ich estetykę. Istotą jest dopasowanie znaku do profilu klienta i jego działalności. W naszej pracy zwracamy szczególną uwagę na spójność pomiędzy tworzoną stroną internetową a logotypem. Zajmujemy się także pozycjonowaniem stron internetowych oraz kampaniami Google Ads i Facebook Ads. Aplikacje webowe.

Android

Projektujemy aplikacje mobilne na systemy Android i iOS

JS

Piszemy dedykowane aplikacje, integrujemy popularne rozwiązania

React

Korzystamy z najlepszych, dostępnych technologi

Agencja Interaktywna Kraków to zaufany partner dla Twojego biznesu. Przede wszystkim tworzymy strony www dla firm, dopasowane do indywidualnych wymagań. W naszej pracy skupiamy się na relacji z klientem. Wierzymy, że tylko w ten sposób można osiągnąć sukces. Nasza agencja interaktywna duży nacisk kładziemy na UX design. Po pierwsze dbamy o to, aby użytkowanie serwisu było intuicyjne i przyjemne. Dlatego też korzystamy ze sprawdzonych i profesjonalnych narzędzi. Po drugie nasze projekty budujemy na systemie zarządzania treścią WordPress CMS i TYPO3 CMS. Zajmujemy się także projektowaniem sklepów internetowych zgodnie z najnowszymi standardami. 

15 lat

Posiadamy wieloletnie doświadczenie

Od 15 lat projektujemy i wdrażamy bisnesy w sieci.

Pozycjonowanie Kraków. Wysoka pozycja w Google Twojej strony, wynikiem dobrego SEO.

Dobra strona to początek drogi do sukcesu w sieci. Kolejnym krokiem jest zadbanie o jej popularność. O to, aby internauci chętnie i często na nią zaglądali.

Pozycjonowanie stron zapewnia dopływ nowych użytkowników.

Utworzenie strony czy sklepu internetowego jest niewystarczające, aby odnieść sukces w biznesie. Warunkiem koniecznym jest odpowiednie zbudowanie treści na stronie z zachowaniem zasad SEO. Istotne jest również pozycjonowanie strony www, tak by algorytmy wyszukiwarek internetowych wyżej umieszczały Państwa stronę. Tworzenie stron www Kraków to również agencja SEO. Ponieważ nie wystarczy jedynie posiadać dobrą stronę, aby być widocznym w wynikach Google.

15 lat

Doświadczenia

Przekuwamy na sukcesy naszych klientów.

Tworzymy pozytywne doświadczenia Twoich klientów.

Dobieramy rozwiązania technologiczne do indywidualnych potrzeb.

Projektujemy responsywnie, myśląc o urządzeniach mobilnych.

Samo pozycjonowanie można rozpatrywać w kategoriach zarówno lokalnych, jak i globalnych. Jest to najefektywniejszy sposób na znajdowanie nowych grup odbiorców. Pozycjonowanie pozwala na budowanie pozycji na rynku poprzez zwiększanie rozpoznawalności marki.

W ramach działań SEO możemy mówić o dwóch kierunkach skutecznego funkcjonowania, mianowicie:

Pozycjonowanie i strony internetowe Kraków mają wspólny cel.

Zastanawiasz się, od czego zależy, na jakiej pozycji pojawia się dana strona internetowa w wynikach wyszukiwania? To nie przypadek, ale zasługa pozycjonowania strony. Dzięki aktywnemu pozycjonowaniu twoja strona www lub sklep internetowy zyska wyższą pozycję na liście wyszukiwania. To ma niebagatelny wpływ zarówno na budowanie wizerunku przedsiębiorstwa, jak i jego potencjału. Pozycjonowanie Kraków zwiększa widoczność strony w Internecie. Przekłada się to na wzrost zaufania do marki oraz jej rozpoznawalności.

SEO vs Google Ads? A może pozycjonowanie lokalne?

Pozycjonowanie przy pomocy SEO, czyli odpowiednim doborze treści na stronie, jest procesem długotrwałym, aczkolwiek niezmiernie skutecznym. Ponadto wymaga cierpliwości i systematyczności, będąc też procesem bardziej opłacalnym.

Z kolei reklama z wykorzystaniem narzędzi Google Ads pozwala, na szybkie osiągniecie zamierzonych efektów sprzedażowych. Jest to rozwiązanie znacznie droższe. Klient płaci za każdy klik w reklamę, a poniesione dzisiaj wydatki nie są inwestycją w przyszłość.

Strona www Kraków to inwestycja dla firmy.

Porównując ceny pozycjonowania, należy odróżnić pozycjonowanie lokalne od tego globalnego. To pierwsze jest bowiem znacznie tańsze, ale pozwala skutecznie zaistnieć jednak w ograniczonym geograficznie zasięgu. To drugie natomiast jest droższe, lecz generuje znacznie większy ruch na stronie internetowej. Bardzo trudno określić, jaka jest cena za pozycjonowanie. Każdy przypadek jest odmienny i wycena jest możliwa dopiero po kontakcie i ustaleniu szczegółów. Wpływ na cenę mają bowiem takie elementy jak popularność słów, zasięg, branża, produkt itp.

Tak. Zaprojektujemy piękną szatę graficzną dla Twojej firmowej strony www. A to nie wszystko. Realizujemy strony od A do Z. Od projektu UX, UI po pełne wdrożenie. Realizacje możesz zobaczyć w naszym portfolio.

Tak. Pozycjonowanie Kraków (jako pozycjonowanie lokalne) oraz inne działania SEO. Zwiększymy pozycję Twojej strony w organicznych wynikach Google.

Tak jesteśmy agencją interaktywną full-service świadczącą usługi z szerokiego rozumianego zakresu tworzenia stron internetowych.

Napisz do nas aby uzyskać szczegółową wycenę dokładnie takiej strony jak oczekujesz. Nie chcemy wprowadzać Cię w błąd, dlatego też nie podajemy jednolitego cennika stron – ponieważ każda strona musi być wyceniana indywidualnie.

Tak, to nasza specjalność! Z nami zrealizujesz profesjonalną stronę, sklep internetowy, portal czy aplikację webową.

Oceń artykuł:
[ocen: 46 średnia: 3.8]
Scroll to Top

Formularz ofertowy

Już tylko kilka prostych odpowiedzi dzieli Cię od otrzymania oferty.

Czego dotyczyć ma zlecenie?