Kontakt

Tworzymy strony internetowe wraz z pełną ofertą opieki technicznej

Kraków

ul. Zabłocie 21/115,
30-701 Kraków

Zielona Góra

Bolesława Chrobrego 59/13
65-980 Zielona Góra

Często zadawane pytania

Jeśli nie posiadasz logo do mieszczenia na nowej stronie, możesz dodatkowo zlecić nam jego przygotowanie. Jeśli jednak nie dysponujesz aktualnie budżetem na nowe logo – jest na to rozwiązanie. W miejscu logo, na stronie umieścimy nazwę Twojej firmy, tak aby doskonale komponowała się z wyglądem Twojej strony.

Pamiętaj, że nasi graficy są po to aby możliwie najwierniej zrealizować Twoje wymagania. Po tym jak otrzymasz od nas projekt graficzny strony, możesz zgłaszać poprawki które mamy wprowadzić, tak aby finalnie był on zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Na zgłaszania poprawek masz aż dwie tury. Niezwykle rzadko zdarzają się sytuacje, gdy projekt po takich poprawkach ciągle nie spełniał Twoich wymagań. Jeśli się tak stanie, masz prawo do drugiego, całkowicie nowego, dodatkowo płatnego projektu.

Tak. Twoja strona działać będzie w oparciu o system zarządzania treścią WordPress CMS. Daje Ci to pełną swobodę edycji treści na każdej z podstron. Dodatkowo do każdej realizacji dodajemy wizualny edytor treści Elemento PRO. Narzędzie to pozwala w intuicyjny, wizualny sposób zmieniać teksty, zdjęcia oraz całą zawartość Twojej strony.

Im więcej wiesz co chciałbyś umieścić na stronie – tym lepiej. Nie przejmuj się jednak jeśli nie masz jeszcze przygotowanych tekstów i zdjęć na stronę. Na podstawie dostarczonych przez Ciebie początkowych informacji i ankiety Brief przygotujemy układy podstron które później będziesz mógł zmieniać i uzupełnić treścią.

Ceny naszych usług zależą głównie od Twoich wymagań. Zapewniamy Cię jednak, że proponowane przez nas kwoty są bardzo konkurencyjne. Jeśli tylko cenisz sobie wysoką jakość w przystępnej cenie, na pewno będziesz zadowolony z naszej współpracy. Zapraszamy do kontaktu.

Tak. Dajemy Ci możliwość wyboru pomiędzy płatnością jednorazową, a niskim miesięcznym abonamentem.

Tak. Każda nasza zrealizowana strona jest podpięta do Google Analytics. Narzędzie to pozwala szczegółowo monitorować cały ruch na Twojej stronie.

O dokładnym terminie informujemy Cię na każdym etapie realizacji strony. Całość prac jednak nie powinna przekroczyć 14 dni roboczych.