Sklepy woocommerce

Zajmujemy się kompleksową realizacją sklepów internetowych WooCommerce od projektu po wdrożenie i wsparcie techniczne. Doradzimy Ci najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu.

Tworzenie stron www Kraków.

WooCommerce to najpopularniejsze sklepy internetowe w Polsce.

WooCommerce jest najbardziej popularnym w Polsce i na świecie rozwiązaniem e-commerce, które powstało, aby pomóc małym i dużym firmom w sprzedaży online. Dzięki pełnej integracji z WordPress, wtyczka WooCommerce zamienia Twoją stronę www w pełnoprawny i zaawansowany sklep internetowy. Szeroka dostępność opcjonalnych wtyczek i rozszerzeń to nieskończona elastyczność i pełnia władzy nad procesem sprzedaży online. 

+ 1000

Tysiące wtyczek i rozszerzeń zwiększających funkcjonalność

2,5 mln

Miliony aktywnych sklepów woocommerce na całym świecie

Nr 1

Najpopularniejsza platforma e-commerce w Polsce

Co sprawia, że tak wielu przedsiębiorców wybiera WooCommerce.

WooCommerce rozwiązanie zarówno dla nowych jak i dużych sklepów. Sklepy te doceni każdy przedsiębiorca. Niezależnie od wielkości obrotu czy doświadczenia. Nie da się przejść obojętnym wobec zalet tego niezwykłego rozszerzenia WordPress.

Sklep WordPress idealny na start dla małego biznesu, jako Twój pierwszy e-sklep.

WooCommerce to nic innego jak wtyczka do WordPressa pozwalająca na stworzenie sklepu internetowego. Nie ma znaczenia czy masz już stronę internetową i chcesz do niej dodać możliwość sprzedaży czy chcesz od zera zbudować swój sklep internetowy. WooCommerce sprawdzi się w obu przypadkach.

Gdy sprzedaż wzrasta, WooCommerce dostosowuje się do rosnących wymagań

Platformę woocommerce docenią również Ci którzy mają już duże doświadczenie w e-handlu. To niezwykle elastyczne rozwiązanie które w rękach profesjonalistów daje praktycznie nieograniczone możliwości adaptacji. Ten sklep internetowy docenią szczególnie Ci którzy uwielbiają gdy zaawansowane funkcje obsługiwać można przez prosty i przejrzysty interfejs.

Kompleksowe tworzenie sklepów WooCommerce, od projektu po stałą opiekę.

Dlaczego warto jest sięgnąć po pomoc profesjonalisów? Tworzenie sklepu internetowego to nieład wyzwanie, w procesie którym niedoświadczona osoba może popełnić dużo błędów. Profesjonalna agencja interaktywna, to szybsza realizajcja i w efekcie lepszy e-sklep.

Projekt graficzny dopasowany do Twojej branży i indywidualnego charakteru marki.

Projekt graficzny dopasowany do Twojej branży i indywidualnego charakteru marki.

Doświadczona agencja interaktywna, to gwarancja skutecznego przejścia przez cały proces powstawania sklepu.

Doświadczona agencja interaktywna, to gwarancja skutecznego przejścia przez cały proces powstawania sklepu.

Gwarancja udanej realizacji

Bez niespodziewanych problemów, niedoświadczonych firm. Skorzystaj z ponad 10 letniego doświadczenia w pracy z klientami z różnych branż.

Wsparcie specjalistów

Na każdym etapie realizacji masz dostęp do grona ekspertów w zakresu projektowania, marketingu i programistów, którzy odpowiedzą na Twoje pytania.

Stała opieka techniczna

Masz możliwość skorzystania z oferty na stały nadzór nad bezpieczeństwem i ciągłością pracy Twojej strony.

Rozszerzenia i wtyczki WooCommerce WordPress, czyli pełna integracja z systemami wysyłek i płatności online.

WooCommerce jest ogromnym ekosystemem z tysiącami darmowych i płatnych wtyczek dostępnych w celu dodania dodatkowych funkcji. Oto kilka przykładów najbardziej popularnych w Polsce, zewnętrznych dodatków do sklepu WordPress.

WooCommerce Allegro

Dodatek integrujący najpopularniejszy serwis e-commerce w Polsce z stroną www. Rozwiązanie to oszczędza czas, praktycznie automatyzując cały proces wystawiania aukcji i to w obie strony. Importuj i eksportuj całe kategorie produktów.

WooCommerce Przelewy24

Moduł płatności który zapewni szybką i bezpieczną obsługę Twoich klientów. Wszystkie korzyści płynące z serwisu Przelewy24 dostępne teraz w Twoim sklepie. Płatności kartą, obsługa wielu walut, wyróżnianie preferowanej formy płatności.

WooCommerce PayU

Super szybka konfiguracja z najpopularniejszym operatorem płatności online w Polsce. A w tym obsługa płatności cyklicznych i Raty PayU. To również atrakcyjna oferta handlowa dla klientów i profesjonalne wsparcie.

WooCommerce inPost

Zapewnij swoim klientom dostęp do kurierów i paczkomatów InPost. To wygodna i ceniona metoda wysyłki. Śledź paczki, drukuj etykiety nadawcze. Rozszerzenie to łatwo się instaluje i zapewnia wygodne zarządzanie przesyłkami.

WooCommerce themes

Wybierz, zainstaluj i edytuj jeden z setek tysięcy szablonów WooCommerce WordPress. Dostęp do szablonów premium pozwala na łatwą modyfikację wyglądu oraz działania sklepu. Wybierz wzór a my zamienimy go na działający e-sklep.

Skup się na biznesie, my zajmiemy się resztą. Pozycjonowanie WooCommerce i inne usługi dodatkowe.

Skup się na biznesie, my zajmiemy się resztą. Pozycjonowanie WooCommerce i inne usługi dodatkowe.

Logo sklepu internetowego

Logo sklepu internetowego

Konsultacje i szkolenia woocommerce

Konsultacje i szkolenia woocommerce

Pisanie opisów produktów i tekstów SEO

Pisanie opisów produktów i tekstów SEO

Reklama Google i Facebook

Reklama Google i Facebook

Pozycjonowanie woocommerce

Pozycjonowanie woocommerce

Przewiń do góry