Strony internetowe

Tworzymy serwisy www zwiększające Twój biznesowy potencjał. Z nami zrealizujesz nowoczesny projekt strony, wdrożenie i pozycjonowanie.

Świadomość marki

Strona internetowa służy nie tylko do prostej prezentacji oferty firmy. Jest to najważniejsze narzędzie do budowania całego wizerunku. Świadomość marki, to zasięg jej rozpoznawalności. Nie ma łatwiejszego narzędzia to zwiększania tego potencjału niż nowoczesna witryna. Pokaż światu że Twój biznes istnieje. Że ma najlepszą ofertę w branży. Agencja interaktywna Crear ułatwi Ci to zadanie. Sprawimy, że osiągniesz to dużo łatwiej. Skup się na tym co robisz najlepiej, a nam pozostaw resztę.

rozwiń

Budowanie wizerunku

Coraz mniej osób miewa wątpliwości, że strona www to podstawa w budowaniu wizerunku firmy. Nie trzeba już nikomu uświadamiać, że w roku 2020 nie ma skutecznej sprzedaży bez nowoczesnej witryny w sieci. Jakiekolwiek, niezaplanowane i byle jak wdrożone działania, już nie wystarczają. Tworząc nowy serwis, musisz mieć na uwagę cel. Wiedzieć czego od niego oczekujesz. Jaką funkcję ma spełniać. Dobra agencja interaktywna pomoże Ci to wyznaczeniu takiego celu. 

Przedstaw światu swoją firmę. Zrób to na własnych warunkach. Podkreśl przekaz jaki chcesz aby usłyszeli twoi klienci. Skup uwagę na zaletach i jakość swojej oferty.

rozwiń

Pozyskiwanie klientów

Jednym z podstawowych zadań strony www, jest pozyskiwanie nowych klientów. Żadne inne narzędzie nie zwiększa tak dynamicznie Twojego sprzedażowego potencjału. To dzięki profesjonalnej witrynie możesz tak łatwo zdobywać nowych klientów dla swoich usług. Podbijać nowe obszary, branże, sektory. Przedstawiaj ofertę nowym grupom odbiorców do których w inny sposób nie mógłbyś dotrzeć. Kieruj swój marketingowy potencjał z laserową dokładnością. Mierz skuteczność, planuj i optymalizuj koszty reklamy.

rozwiń

Strona internetowa to wizytówka twojej firmy w sieci

Świat zmienia się na naszych oczach. W biznesie obserwujemy coraz dynamiczniejszy trend cyfryzacji i przenoszenia firm w pełni do internetu. Fizyczny, bezpośredni kontakt z klientem traci na rzecz komunikacji on-line. W takich okolicznościach posiadanie profesjonalnej strony www jest koniecznością. Odnajdź się w tej nowej rzeczywistości. Nie pozwól sobie na cyfrową nieobecność. Nie ograniczaj swojego potencjału. Spraw, że będziesz w awangardzie zmian. Wyprzedź twoich biznesowych rywali. Bądź liderem w swojej branży.

Zaufaj doświadczonej agencji interaktywnej. Działamy w branży IT od ponad 12 lat. Wiemy co robić aby Twój biznes wyróżniała się tle konkurencji. Pomogliśmy już dziesiątką firm. 

więcej

Nasze strony www są premiowane wysoką pozycją w Google.

Tworząc stronę www, z dbałością podchodzimy do tematu SEO. To jak zbudowana jest strona ma kluczowy wpływ na jej późniejszą pozycję w Google. Od dobrego kodu, logicznej struktury po przemyślane, autorskie treści. Wiele by wyjaśniać, czym dokładnie jest pozycjonowanie. Jakich elementów się składa. I ile trwa. Przede wszystkim jednak należy zrozumieć, że jest to długi i pracochłonny proces, którego początek jest już na etapie planowania nowej strony. Nie odkładaj tego na później. Zdobycie pozycji w TOP10 na wybraną, kluczową frazę nie jest szybkie ani łatwe. Nie zwlekaj. Im wcześniej opracujesz strategię SEO, tym szybciej wyprzedzisz swoją konkurencję.
rozwiń

Strona www w pełni zoptymalizowana pod kątem użyteczności.

Wiemy co to dobre projektowanie strony internetowej. Nie tylko od strony pięknej oprawy graficznej, ale przede wszystkim od strony użyteczności. To obecnie, w roku 2020 najsilniejszy trent w tworzeniu stron www. Nie bez przyczyny tak agencja interaktywna Crear, tak mocno skupia się na tym, czym jest UX design. Kładziemy nacisk na jakość doświadczeń. Przyjemność z korzystania. Czytelność przekazu i funkcjonalność każdego piksela Twojej strony.
rozwiń

Co wyróżnia dobre strony internetowe?

0

UX czyli przyjemność z użytkowania.

Rozwój, taka właśnie jest nasza agencja. Cenimy sobie indywidualne podejście do każdego nowego projektu, dlatego odnajdujemy i podkreślamy unikalne cechy Twojego biznesu. Z nami zwiększysz potencjał swojej firmy. Nowoczesna strona www to większe szanse na dotarcie do potencjalnych klientów oraz kształtowanie profesjonalnego wizerunku. Rozwój, taka właśnie jest nasza agencja. Cenimy sobie indywidualne podejście do każdego nowego projektu, dlatego odnajdujemy i podkreślamy unikalne cechy Twojego biznesu. Z nami zwiększysz potencjał swojej firmy. Nowoczesna strona www to większe szanse na dotarcie do potencjalnych klientów oraz kształtowanie profesjonalnego wizerunku.

rozwiń
0

Pozycjonowanie. Im wcześniej tym lepiej.

Docieranie z ofertą do nowych grup odbiorców do których w inny sposób nie mógłbyś dotrzeć. Pozycjonowanie to nie czarna magia. Nie lekceważ pozycjonowanie swojej strony. Jeśli dopiero planujesz nową stronę, uwzględnij w tym palnie dobre SEO. Dobra agencja interaktywna zadba o to aby wszystko było zrobione poprawnie. Aktywne pozycjonowanie strony to już dodatkowa praca, która bywa czasochłonna. Nie traktuj SEO jako zwykłego dodatku do strony. Coś czym można się zająć później. To błąd. Pozycjonowanie to długi proces. Im wcześniej go rozpoczniesz, tym szybciej cieszyć się będziesz jego efektami. Potraktuj to jak integralną cześć procesu tworzenia strony. Ma to ogromny wpływ na układ strony (layout), mapę strony jak i same treści. To kluczowe elementy która warto zaplanować zanim przystąpisz do pozycjonowania. Jeśli zlecasz budowę strony agencji interaktywnej, zwróć uwagę czy oferuje ona pełen zakres usług.
rozwiń
0

Oczywiście strony responsywne.

W roku 2020, strona internetowa bez RWD nie ma racji bytu. Nie są to kwestie estetyki tylko brutalna rzeczywistość. Nie traktuj użytkowników telefonw jak klientów Jeśli jeszcze cie tym nie zająłeś, a to najwyższy czas. Nie jest to kwestia samej estetyki. To umożliwienie korzystania z pełnej funkcjonalności osobom korzystającym z przeglądarki w telefonie. Nie marnuj potencjału swojej firmy. Responsywna strona w roku 2020 to już nie Poprawni wyświetlając się strona na ekranie telefonu premiowana jest przez Google. Ignorując więc ten aspekt możesz świadomie skazać swoją stronę na cyfrową banicję. Miej na uwadze wygodę korzystania mniejszych ekranów, oraz starszych urządzeń. Ważne są szybkość dotarcia i łatwość przyswojenia informacji ze strony.
rozwiń
0

Łatwa edycja treści.

Co Ci po pięknej stronie www, gdy nie możesz nic na niej zmienić. Chcesz zmienić opis firmy. Chcesz dodać nowy produkt w ofercie. Dobra strona internetowa musi dawać Ci taką możliwość. Z pomocą przychodzi tu WordPress. Z definicji CMS to system zarządzania treścią. Nie oznacza to jednak konieczności posiadania wiedzy technicznej. Jeśli jednak cenisz sobie prostotę, a jednocześnie dużą funkcjonalność będziesz zadowolony z możliwości jakie daje Elementów. Ten wizualny edytor treści daje Ci nieograniczone możliwości edycji treści oraz wyglądu strony bez konieczności napisanie choć linijki kodu HTML5.
rozwiń
0

Bezpieczny i szybki hosting.

Nie warto sugerować się tylko ceną. Ta niewielka oszczędność może niekorzystnie wpłynąć na bezpieczeństwo całej strony www. Agencja interaktywna crear stawia tylko na sprawdzonych parterów. Dlatego od lat korzystamy i polecamy naszym klientom jchost.com. Doskonały stosunek jakości do ceny. Usługa Hostingu SSD przygotowana specjalnie pod strony WordPress. Szyfrowanie połączeń, bezpieczna lokalizacja, kopie zapasowe. A do tego super szybkie dyski SSD. W takich warunkach twoja stron jest bezpieczna a użytkownicy cieszą się błyskawicznymi czasami ładowania. Ma to również przełożenie na indeksowanie w wynikach Google. To ważny aspekt SEO w późniejszym pozycjonowaniu strony.
rozwiń

Strony WordPress to najlepszy wybór dla Twojego biznesu.

Jeśli planujesz posiadać własną stronę www z pewnością słyszałeś pojęcie CMS. To w skrócie system zarządzania treścią. Czyli program który umożliwi Ci edycję zawartości strony bez znajomości HTML i CSS. Wybór CMS jest szeroki. Ale lider jest tylko jeden. WordPress to największa i najpopularniejsza . To program który nie tylko umożliwił milionom osób na całym świecie publikować własne, autorskie treści. Dzisiaj to potężne narzędzie, prężnie rozwijane. Zawsze na bieżąco poprawiane i udoskonalane. Z ogromna ilością rozszerzeń. Stawiamy na proste, sprawdzone i bezpieczne rozwiązania. Nasi klienci doceniają przystępność rozwiązania jakim jest połączenie WordPress i Elementor.
rozwiń

Super intuicyjny

Rozwój, taka właśnie jest nasza agencja. Cenimy sobie indywidualne podejście do każdego nowego projektu, dlatego odnajdujemy i podkreślamy unikalne cechy Twojego biznesu. Z nami zwiększysz potencjał swojej firmy. Nowoczesna strona www to większe szanse na dotarcie do potencjalnych klientów oraz kształtowanie profesjonalnego wizerunku. Rozwój, taka właśnie jest nasza agencja. Cenimy sobie indywidualne podejście do każdego nowego projektu, dlatego odnajdujemy i podkreślamy unikalne cechy Twojego biznesu. Z nami zwiększysz potencjał swojej firmy. Nowoczesna strona www to większe szanse na dotarcie do potencjalnych klientów oraz kształtowanie profesjonalnego wizerunku.

więcej

CMS nr 1. na świecie

Światowy lider wsród systemów do zarządzania treścią CMS (content management system). To czym zachęcił on największą liczbę użytkowników serwisów www na świecie to niewątpliwa prostota z użytkowania. Nie ma drugie, tak przystępnego dla osoby nie-technicznej systemu do zarządzania treścią na stronie. Przejrzysty Dashboard, w którym odnajdzie się każdy, nawet początkujący edytor. Niezliczona ilość wtyczek i rozszerzeń. Twoja strona WordPress z łatwością zintegruje się z Google Analytics i innymi narzędziami do kontroli i analizy ruchu. A to dopiero początek. 

więcej

Ciągły rozwój

WordPress to system CMS typu open source. Stale rozwijamy przez społeczność z całego świata skupiną wokół tematyki stron www. Stale rozbudowywany i udoskonalany od roku 2003 do dziś. Daje to pewność, że strona WordPress rozwijać się będzie wraz z rozwojem nowych technologii. Częste aktualizacje wprowadzają najnowsze standardy, ale również łatki bezpieczeństwa. 

więcej

Czy poradzę sobie z samodzielną edycją treści na stronie WordPress?

Tak i to z łatwością. Jako agencja interaktywna dbająca o prostotę obsługi naszych stron, zdecydowaliśmy się na Elementów PRO. Jest to wizualny edytor treści, który dodajemy do każdego realizowanego przez nas projektu.
rozwiń

Strona internetowa

od 2 790 ,-

Sklep internetowy

od 3 790 ,-

Wiemy, że stawiasz przede wszystkim na jakość. Wiemy również jak istotna jest cena strony www. Z nami zrealizujesz swój projekt nawet z ograniczonym budżetem. Napisz do nas, a przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualną, skrojoną dokładnie pod Twoje oczekiwania.

Rodzaje stron internetowych

Nie każda strona jest taka sama. Możemy je podzielić na kilka grup. Naszym zdaniem najwygodniej jest wskazać ich trzy główne rodzaje.

Landing Page

W dosłownym tłumaczeniu „strona lądowania”. Rozumiana jako „strona docelowa”. Miejsce gdzie trafiasz po kliknięciu w link marketingowy. Przekieruje do niej reklama na Facebooku, link z Google Ads lub wiadomość newslettera. Najczęściej ma ona charakter sprzedażowy. Celem jest CTA (call to action), czyli wezwanie do działania. Odwiedzający, poprzez treść, zachęcany jest to zakupu lub innej czynności marketingowej (zapis na webinar, dołączenie do grupy na Facebooku lub dodanie się do newslettera). Skuteczny landing page to prostota, bez nachalności. Często projekty takich stron są wręcz agresywnie sugestywne. Skutkuje to zachowaniem odwrotnym od oczekiwanego. Opuszczeniem strony lub jedynie pobieżne jej przeglądnięcie. Brak zaangażowania w treści, to nieskuteczny landing page.
więcej

Firmowa strona wizytówka

Po pierwsze przyjazna atmosfera, po drugie wieloletnie doświadczenie, a dodatkowo nieustanny.

Rozwój, taka właśnie jest nasza agencja. Cenimy sobie indywidualne podejście do każdego nowego projektu, dlatego odnajdujemy i podkreślamy unikalne cechy Twojego biznesu. Z nami zwiększysz potencjał swojej firmy. Nowoczesna strona www to większe szanse na dotarcie do potencjalnych klientów oraz kształtowanie profesjonalnego wizerunku.

więcej

Portal internetowy

To rodzaj systemu, serwis informacyjny, rozbudowana strona www. Ma złożoną i rozbudowaną strukturę. Rozróżniamy różne kategorie portali internetowych, jak społecznościowe, korporacje czy intranet. Posiada wiele funkcjonalność jak wyszukiwanie i katalogowanie treści. Portal zazwyczaj posiada wielu edytorów i autorów treści.
więcej

Strona www zaprojektowana pod Twoje wymagania.

Nasze realizacje obfitują w unikalne rozwiązania. Twardo stojąc na fundamencie nowych technologii. Zgodne z panującymi trendami w web design.
rozwiń

Google Analytics

Myślimy nieszablonowo, dlatego zawsze proponujemy optymalne rozwiązania stawianym przed nami wyznaniom.

Elementor PRO

Wizualny edytor treści, który ułatwia pracę nad zawartością podstron. Doceni go każdy kto ceni sobie prostotę i intuicyjność.

Mapy Google

Mieć mapę i być na mapie. Narzędzia ze stajni Google. Niezwykle ułatwiają fizyczną nawigację do siedziby Twojej firmy. Zyskują również coraz bardziej jako element marketingu i pozycjonowania firmy.

Google Analytics

Myślimy nieszablonowo, dlatego zawsze proponujemy optymalne rozwiązania stawianym przed nami wyznaniom.

Elementor PRO

Wizualny edytor treści, który ułatwia pracę nad zawartością podstron. Doceni go każdy kto ceni sobie prostotę i intuicyjność.

Mapy Google

Mieć mapę i być na mapie. Narzędzia ze stajni Google. Niezwykle ułatwiają fizyczną nawigację do siedziby Twojej firmy. Zyskują również coraz bardziej jako element marketingu i pozycjonowania firmy.

Tworzenie stron www - krok po kroku.

Badanie otoczenia biznesowego klienta. Opracowanie strategii i wyznaczenie celu.

Zanim przystąpimy do pracy nad stroną zostaniesz poproszony o wypełnienie ankiety brief. To krótki ale niesłychanie istotny dokument w którym znajdziesz pytania dotyczące zlecenia. Takie jak co ma zawierać strona, jakie kluczowe elementy chcesz aby się na niej znalazły, kim jest Twoja biznesowa konkurencja, oraz jakie są twoje preferencje graficzne. Dzięki tym pytaniom, usystematyzujesz swoją ofertę oraz pozwoli Ci to na spojrzenie na swoje usługi z nowej perspektywy. Perspektywy Twojego klienta. Nawet jeśli wcześniej się nad tym nie zastanawiałeś, to moment w którym zadecydować musisz w jaki sposób prezentować chcesz swoją ofertę, usługi i produkty. To ważny moment, szczególnie gry Twój biznes jest dopiero na początku drogi, lub wprowadzasz na rynek nowy produkt. Na początku wspólnie określamy Twoje wymagania i oczekiwania wobec naszej pracy. Wyznaczamy cel w oparciu o twoje potrzeby. Wypełniasz dokument brief, który zawiera kluczowe pytania. Pozwalają one uporządkować i sprecyzować oczekiwania.

Pozycjonowanie strony jako filar działań marketingu internetowego.

Responsive Design (RWD) to sposób tworzenie stron mających na celu zachowanie pełnej funkcjonalności serwisu, niezależnie od rodzaju i rozmiaru urządzenia.

Bezpieczeństwo strony internetowej

Open Source CMS

Wybór właściwego CMSa ma kluczowy wpływ na bezpieczeństwo strony www. Agencja interaktywna crear od lat wybiera WordPress oraz TYPO3. Oba te systemy do zarządzania treścią posiadają otwarty kod źródłowy (open source). Oznacza to, że rozwój tego oprogramowania nie ogranicza się do wąskiej grupy osób w ramach jednej firmy. System taki to wsparcie całej społeczności skupionej wokół tematyki stron internetowych i nowoczesnych technologii IT.

Wiele agencji interaktywnych proponuje własne, autorskie CMSy. Od strony bezpieczeństwa, takie rozwiązanie niesie za sobą wiele zagrożeń. Od braku przejrzystości, po możliwość zakończenia wsparcia.
więcej

Certyfikat SSL

To nie tylko kłódka i „https” przy adresie strony www. To uniwersalny protokół sieciowy odpowiedzialny za zabezpieczenie połączenia internetowego. Szyfruje on połączenia ze stroną www, ale również pocztą czy serwerem ftp. Certyfikat SSL dziś uważany jest jako standard i używany powszechnie do zabezpieczenia poufność transmisji danych.

Brak kłódki przy adresie Twojej strony może budzić brak zaufania i wiarygodności. Pojawiający się komunikat o możliwym zagrożeniu ze strony przeglądarki może skutecznie odstraszyć Twoich potencjalnych klientów.
więcej
Bezpieczna strona to przede wszystkim aktualne i sprawdzone oprogramowanie i wysokiej jakości hosting.

Pytania i odpowiedzi

Przewiń do góry