TYPO3 — profesjonalny system zarządzania treścią CMS.

Jeśli tu trafiłeś, to prawdopodobnie należysz do jednej w dwóch grup. Być może po prostu zadajesz sobie pytanie: TYPO3 co to jest? Jeśli tak, to zapewne stoisz przed wyborem właściwego systemu CMS dla firmowej strony internetowej. Napisz do nas, a pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru. Zajrzyj też, na naszego bloga gdzie porównujemy TYPO3 vs WordPress.

Prawdopodobnie jednak jesteś świadomym managerem lub właścicielem firmy z ambicjami międzynarodowymi. Skąd to wiemy? Dlatego, że po TYPO3 sięgają świadomi użytkownicy. To system dający ogromne możliwości. Jego poprawna implementacja wymaga jednak wiedzy i doświadczenia. Stąd tak mało firm zajmuje się nim w Polsce. 

TYPO3 CMS
skolenia typo3

TYPO3 CMS stworzony do skutecznego marketingu.

Strony TYPO3 to witryny zbudowane na otwartym (Open Source) systemie do zarządzania treścią CMS. Jest on potężnym narzędziem o ogromnych możliwościach. Korzystają z niego duże portale i korporacje, ale nie tylko. Na całym świecie cieszy się ogromną popularnością. Doceniając jego niezawodność, lecz w Polsce wciąż jest mało znany.

Nasz zespół jako jeden z nielicznych w kraju ma doświadczenie w projektowaniu serwisów w tym środowisku. To solidne rozwiązania dla biznesu. Aby pobrać i zainstalować demo, odwiedź TYPO3 download. Znajdziesz tam najnowszą wersję TYPO3 10 LTS.

TYPO3 to najlepszy wybór zarówno dla ogromnego portalu, jak i małej strony firmowej.

TYPO3 CMS dostępne jest na zasadach licencji GNU General Public License. Dostępność ta sprawia, że szerokie grono użytkowników doskonali jego skrypt i stale go rozwija. 

Dodatkową zaletą tego CMS jest jego budowa. Całość złożona z modułów. Możliwość instalacji dodatkowych wtyczek co pozwala na polepszenie funkcjonalności witryny. 

Także rozbudowany panel administracyjny pozwala nadawać, poszczególnym użytkownikom różne poziomy dostępu. Jest to szczególnie przydatne przy dużych projektach. Jeśli szukasz ststemu dobrego na początek, sprawdz co oferuje WordPress.

Potrzebujesz wyceny Twojego zlecenia?

Co sprawia, że strony TYPO3 są najczęściej wybieranym rozwiązaniem dla firm?

Modularna budowa

Jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla dużego portalu, jak i małej strony internetowej. Dzięki modułom zawsze jest idealny.

Administracja

Wielopoziomowe ustawienia dostępu do panelu administracyjnego pozwalają nadawać konkretne uprawnienia.

Edycja treści

Niezwykle intuicyjny w obsłudze dashboard. Pozwala na szybką edycję treści oraz zaawansowane katalogowania zdjęć.

System szablonów

Tworzenie i zarządzanie szablonami w drzewie witryny. Możliwość wgrywania szablonów z Adobe Photoshop i innych programów.

Bezpieczeństwo

Pełna informacja o logowaniach. Definiowanie wymagań logowania (np. ograniczenia IP).

Elastyczność

Dowolna ilości wersji językowych Twoje strony www. Możliwość jednoczesnego tłumaczenia. Edycja i zarządzanie treścią w języku polskim. 

Przewiń do góry