Sklepy internetowe

Nowoczesne, bezpieczne i profesjonalne tworzenie sklepów internetowych.

Tworzymy sklepy internetowe z myślą o skutecznej sprzedaży.

Tworzymy rozwiązania z zakresu e-commerce dla małych i średnich firm, dając naszym klientom usługę najwyższej jakości. Projektowane przez nas sklepy spełniają wszystkie wymagania nowoczesnej i skutecznej platformy do sprzedaży on-line. Pełna integracja z platformami kurierskimi, płatności on-line to funkcje które ułatwią zarządzanie twoim biznesem.

Sklepy internetowe w oparciu o najlepszą technologię.

Dobieramy narzędzia tak, aby w 100% spełniały oczekiwania naszych klientów. Dlatego nasza oferta to tylko najlepsze, wyselekcjonowane sklepy, w pełni funkcjonalne i dające szerokie możliwości personalizacji. 

Magento

Zaawansowana platforma sprzedażowa idealna dla dużych sklepów internetowych o rozbudowanych funkcjach.

PrestaShop

Oprogramowanie Open Source do tworzenia sklepów internetowych. Mnogość dostępnych wtyczek gwarantuje wysoki poziom modyfikacji.

Shoper

Jedna z najprężniej rozwijających się platform e-commerce. Przyjazny, stale rozwijany skrypt dostosowany do urządzeń mobilnych.

WooCommerce

W pełni funkcjonalny sklep internetowy zbudowany na WordPressie. Duża funkcjonalność dzięki szerokim mozliwościom rozbudowy.

Potrzebujesz wyceny Twojego zlecenia?

Dobry ecommerce to sklepy internetowe zwiększające sprzedaż.

Nowoczesny sklep internetowy to większe szanse na dotarcie do potencjalnych klientów oraz zbudowanie profesjonalnego wizerunku twojej marki. Wiemy o tym doskonale. Dlatego nasze projekty to nie tylko piękny design ale przede wszystkim funkcjonalność. Tworzymy przyjazne dla użytkownika i bezpieczne procesy zakupowe. Wybieramy zawsze tylko sprawdzone i profesjonalne rozwiązania. Projektujemy sklepy internetowe korzystając z najnowszych technologii. 

Czym jest E-commerce?

E-commerce to nic innego jak handel elektroniczny czyli sprzedaż w sieci. Najpopularniejszą jego formą są sklepy internetowe, których popularność stale rośnie. Powodem tego trendu jest powszechna dostępność internetu oraz znaczne oszczędności wynikające z braku konieczności wynajmu powierzchni handlowych. To jedynie wybrane powody, dla których coraz więcej marek decyduje się na kreowanie swojego wizerunku w sieci.

Dlaczego posiadanie sklepu internetowego jest tak istotne?

Obecnie coraz większy procent handlu odbywa się właśnie za pośrednictwem internetu. Konsumenci cenią sobie wygodę wynikającą z zawierania transakcji w sieci. Dlatego też z dnia na dzień e-commerce zyskuje na znaczeniu. Zadbaj zatem o rozwój swojej działalności i zacznij sprzedawać w sieci. Sklep internetowy to nie tylko nowoczesny sposób na zdobycie nowych klientów, ale przede wszystkim idealny sposób na wypromowanie twojej marki

Zalety naszych rozwiązań e-commerce.

Prosty, szybki i intuicyjny proces zakupowy

Bezpieczeństwo sklepu jak i procesu zakupowego

Dostosowanie do urządzeń mobilnych

Pełna integracja z systemami płatności on-line i platformami firm kurierskich

Integracja z aplikacjami zewnętrznymi

Integracja z narzędziami do marketingu on-line, działaniami promocyjnymi

Potrzebujesz wyceny Twojego zlecenia?

Rozwiązania e-commerce sięgające na całą Polsce.

Projektujemy i pozycjonujemy sklepy internetowe z myślą o Twoim biznesie. W swojej pracy skupiamy się na indywidualnych potrzebach naszych klientów. Dlatego zawsze dobieramy najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania, które podkreślą unikalne cechy twojego biznesu. Zadbamy o najlepsze wrażenia UX twoich klientów, tak aby chętnie wracali. Projektujemy sklepy internetowe Kraków, które przyciągają potencjalnych klientów i kształtują wizerunek firm w sieci.

Przewiń do góry