intueren.de

Oficjalny dystrybutor produktów marki Erkado na rynku niemieckim.

Zakres prac

Wyzwanie

Zaprojektowanie strony internetowej z możliwością konfiguracji zamówienia

InTüren to autoryzowany dystrybutor drzwi marki Erkado na rynek niemiecki. Klient oczekiwał od nas responsywnej strony internetowej o nowoczesnym wyglądzie, która w ciekawy sposób będzie prezentowała katalog oferowanych produktów. W tym przypadku postawiliśmy na WordPress. Dodatkowa wtyczka WooCommerce pozwoliła na zbudowanie struktury strony-katalogu.
 

Porozmawiajmy o szczegółach Twojego projektu

Strona internetowa intueren.de ma zachęcać potencjalnych klientów do zapoznania się z ofertą firmy. Przemyślany UX design pozwolił na stworzenie optymalnej konstrukcji strony. Nowoczesny UI wpływa na odbiór witryny przez użytkownika. Wszystko tworzy kompletną całość, która nie przytłacza użytkownika ogromem informacji lecz w przyjemny sposób pozwala na zapoznanie się z ofertą firmy.

Prezentacja katalogu produktów

Strona intueren.de zbudowana została jako katalog produktów. Dlatego kluczowe było zaprojektowanie rozbudowanego menu zgodnie z user experience. Produkty podzielone są na kilka głównych kategorii, które z kolei zawierają po kilkanaście podkategorii. Dodatkowo każdy model drzwi występuje w kilkunastu wariantach. Chcąc ułatwić poruszanie się po stronie wdrożyliśmy rozwijane menu (dropdown menu). Dzięki niemu użytkownik bez zbędnego klikania trafia od razu na poszukiwany model.
Układ listy produktów na stronie intueren.de.
Zaprojektowany układ listy produktów pozwala w przyjemny i prosty sposób poznać ofertę firmy. Przejrzysta i czytelna szata graficzna dopełnia przemyślany układ treści. Dodatkowo wprowadziliśmy filtrowanie, które ułatwia wybór odpowiedniego modelu. Całość stanowi połączenie funkcjonalności i najwyższej estetyki.

Projekt podstron serwisu intueren.de

Każda z unikalnych podstron została zaprojektowana na podstawie wnikliwej analizy i zgodnie z UX. Dzięki temu niezależnie na jaką podstronę intueren.de trafi użytkownik, zawsze spotka się z dbałością o szczegół i przemyślaną strukturą. Wszystkie podstrony tworzą spójna całość i się uzupełniają wzajemnie. Takie podejście ma gwarantować, że odbiorca zagości w witrynie na dłużej i skorzysta z prezentowanej oferty firmy.

Responsywna strona w pełnej klasie

Strona intueren.de została zaprojektowana w taki sposób aby świetnie wyglądać na każdym urządzeniu. Poszczególne elementy są w pełni responsywne, a ich wygląd i układ dostosowuje się do szerokości ekranu, na którym strona jest wyświetlana. Dzięki temu niezależnie gdzie i na czym użytkownik otworzy stronę, zawsze będzie ona optymalnie dopasowana do urządzenia.

Strona produktu (konfigurator)

Widok modelu został zaprojektowany tak, aby użytkownik mógł w prosty sposób wybrać wariant kolorystyczny, który go interesuje. W zależności od wybranej miniaturki koloru (dekoru) zmianie ulega główne zdjęcie produktu. Dodatkowo użytkownik może użyć lupy, aby dokładnie przyglądnąć się detalom modelu. Tuż obok umieściliśmy button zachęcający do kontaktu w sprawie konkretnego modelu.
Oprócz standardowego opisu produktu, znajdują się specyficzne dane techniczne oraz wyposażenie dodatkowe dedykowane dla danego modelu. Dla wygody użytkownika na stronie znajdują się także miniaturki innych modeli z tej samej serii. Dzięki temu w prosty sposób można poruszać się pomiędzy poszczególnymi modelami. Na dole strony zaprojektowaliśmy sekcję z najnowszymi wpisami ze specjalistycznego bloga, które pozwolą użytkownikowi poznać technologie wykorzystane w danym modelu.

Tworzenie stron internetowych dla firm produkcyjnych.

Agencja interaktywna crear to zespół profesjonalistów z różnych dziedzin, którzy współpracują ze sobą na różnych etapach projektu. Realizujemy kompleksowe wdrożenia stron dla firm produkcyjnych oraz handlowych. Nasze realizacje to połączenie najlepszych rozwiązań UX oraz świeżego i nowoczesnego designu. Specjalizujemy się w realizacjach opartych na WordPress oraz TYPO3.

Porozmawiajmy o szczegółach Twojego projektu

Scroll to Top

Formularz ofertowy

Już tylko kilka prostych odpowiedzi dzieli Cię od otrzymania oferty.

Czego dotyczyć ma zlecenie?