ziebicka14.pl

Zaciszne i nowoczesne osiedle mieszkaniowe w centrum miasta Poznań

Zakres prac

Wyzwanie

Internetowa prezentacja nowej inwestycji dewelopera z rezerwacją online.

Poznań to jedna z największych polski metropolii. Co roku na lokalnym rynku nieruchomości powstaje kilka nowych inwestycji, celujących w podobną grupę docelową. Głównym wyzwaniem jakie postawi przez nami deweloper Antczak było wyróżnić się spośród tej konkurencji. Nadać inwestycji Ziębicka14 niepowtarzalny i unikalny wizerunek.

Porozmawiajmy o szczegółach Twojego projektu

Projekt strony internetowej to połączenie elegancji z nowoczesnością. Prezentacja oferty w formie skrótowego przedstawienia informacji i szybkie dotarcie do kluczowych treści. UX design budować ma konkretne doświadczenia użytkownika. A świeży, nowoczesny, jednocześnie lekki layout i nawigacja konsekwentnie prowadzi do oferty sprzedaży.

Pełna identyfikacja wizualna firmy

Nowa inwestycja wymagał rozpoczęcia prac od samego początku również w zakresie identyfikacji wizualnej. Projekt wymagał nie tylko nowego logo, ale też wyznaczenia kompletnego kierunku wizualnego dla dalszych działań marketingowych. W wyniku naszych prac powstał projekt logo, firmowa paleta barw, typografia oraz materiały drukowane (wizytówki, papier firmowy i inne.).

Responsywność z pełnym wsparciem

Strona mobilna zachowuje nie tylko swój charakter wizualny ale i pełną funkcjonalność. Zarówno układ i treści podstron, jak i interaktywny plan osiedla. Doskonałe doświadczenie niezależnie od urządzenia na którym odwiedzasz witrynę.

Layout strony buduje spójny przekaz

Serwis internetowy prezentować ma inwestycję Ziębicka14 z różnych stron. Unikalna lokalizacja, rodzinny charakter osiedla oraz szerokie możliwości inwestycyjne. Informacje te przedstawione są w czytelny i przystępny sposób, zachęcając do dalszej eksplaracji witryny.

Interaktywny plan osiedla

Aplikacja internetowa oparta o specjalnie przygotowane wizualizacje dla deweloperów. Program umożliwia przeglądanie dostępnych mieszkań podróżując po wirtualnym osiedlu Ziębicka 14. Intuicyjna nawigacja, szybki podgląd dostępności i szczegółowy opis każdej nieruchomości. Oraz błyskawiczne przełącznik się pomiędzy widokami osiedla, budynku i mieszkania.
Wirtualna prezentacja uzupełniona jest o dodatkowe możliwości filtrowania ofert. Przygotowaliśmy mechanizm przeglądania i wybierania mieszkań na podstawie kluczowych parametrów (m.in. dostępność, cena, powierzchnia czy pięto). Szybko odnajdziesz dostępną nieruchomość która precyzyjnie spełnia twoje oczekiwania.

Strona internetowa dla dewelopera

Zapraszamy do współpracy zarówno deweloperów, agencje nieruchomości jak i firmy branży budowlanej. Z nami twoja oferta stanie się wyjątkowa na tle konkurencji. Projektujemy strony mające swój unikalny charakter. Oferta agencji interaktywnej crear to kompletna realizacja, od opracowania strategii po pozycjonowanie i opiekę IT. Niezależnie czy potrzebujesz portal dla dewelopera, wizualizacje dla deweloperów czy po prostu profesjonalną stronę dla swojej firmy. Skontaktuj się, i skorzystaj z naszego doświadczenia.

Porozmawiajmy o szczegółach Twojego projektu

Scroll to Top

Formularz ofertowy

Już tylko kilka prostych odpowiedzi dzieli Cię od otrzymania oferty.

Czego dotyczyć ma zlecenie?