Agencja interaktywna

Jeśli cenisz sobie estetykę na równi z użytecznością i technologią, to jesteś we właściwym miejscu.
Tworzenie stron www Kraków.

Strony internetowe dla małych i średnich firm. To do Was kierujemy naszą ofertę.

Agencja interaktywna Crear od momentu powstania skupina była na obsługe małych i fdernich firm. Przedsiębiorczość to cecha narodowa Polaków. W naszym kraju zarejestrowanych jest ponad 2 miliony działalności gospodarczych. Większość z nich to firmy Większość z nich to małe, wyspecjalizowane biznesy. Skupione na swojej niszy. Specjaliści swojej branży. To do nich kierujemy naszą ofertę. Nie każdy musi doskonale znać się na technologiach internetowych. Nie każdy musi wiedzieć jak powinna wyglądać i działać profesjonalna strona www. Agencja interaktywna Crear wychodzi na przeciw oczekiwaniom firm które chcą powierzyć profesjonalistom, kreowanie swojego wizerunku w internecie. Od ponad dekady współpracujemy z biznesami z różnych branż. Traktujemy się partnersko. Staramy się dogłębnie zrozumieć każdego klienta. Jego otoczenie biznesowe i jego kluczową ofertę. Wchodząc w świat naszych klientów, możemy każdemu, indywidualnie zaproponować rozwiązania dostosowane dokładnie to jego wymagań.
rozwiń

Czym jest agencja interaktywna?

Firma tworząca strony www i sklepy internetowe. Jako usługi uzupełniające znajdziesz i nas pozycjonowanie, projektowanie logo, marketing internetowy oraz profesjonalne doradztwo i stałą opiekę IT. Prezentujemy podejście holistyczne. Oferujemy wszystko to co potrzeba Twojej firmie dno obecności i rozwoju.
więcej

Kto tworzy strony internetowe w Crear?

Najprościej mówiąc – profesjonaliści. W agencji interaktywnej crear udało nam się zebrać grupę ludzi, z różnych dziedzin ale idealnie się uzupełniających. To sprawia, że nasza oferta jest kompletna. W naszym zespole odnajdziesz zarówno back-end deweloprów, którzy zjedli zęby na WordPress, jak i copywriterów, autorów pięknych tekstów które wzbogacą merytorycznie i stylistycznie Twoją stronę www. Każdy nowy projekt wychodzi spod ręki utalentowanych grafików i UX designerów. A gdy potrzebujesz większych ruch w swoim biznesie online, do gry wkraczają specjaliści SEO. Wykonają pozycjonowanie, mając jasny cel – Twoją stronę w w TOP10 wyników Google. A nad tym wszystkim czuwają nie jeden Project Manager, dbając aby proces tworzenie strony przebiegał szybko, sprawnie.
więcej
test alt

Doświadczenie w świecie stron internetowych zdobywane latami.

Pasjonaci, pochłonięci technologiami rynku IT. Stawiamy na nieustanny rozwój i zwiększanie swoich kompetencji. Po pierwsze przyjazna atmosfera, po drugie wieloletnie doświadczenie, a dodatkowo nieustanny rozwój. Taka właśnie jest nasza firma. Cenimy sobie indywidualne podejście do każdego nowego projektu, dlatego odnajdujemy i podkreślamy unikalne cechy Twojego biznesu. Z nami zwiększysz potencjał swojej firmy. Nowoczesna strona www to większe szanse na dotarcie do potencjalnych klientów oraz kształtowanie profesjonalnego wizerunku.
rozwiń

Zasięg naszych działań obejmuje całą Polske, ale i nie tylko.

Obłsugujemy firmy z całej Polski oraz wielu krajów unii europejskiej. Doskonale znamy rynki Niemiecko-języczne. Wielokrotnie pomagaliśmy naszym klientom w propocji ich biznesów na terenie Niemiec, Austrii, Szwajcarii oraz Wielkiej Brytanii.

Nasz agencja interaktywna Kraków dociera nie tylko do dużych miast.

Pomimo, że nasza firma promowana jest w dużych miastach jak Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Zielona góra, to baza naszych klientów

Nasze działania marketingowe skupione są wokół dużych miast Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Zielona góra. Jednak baza naszych klientów, to również małe miasteczka i wsie.
Nie ważne skąd jesteś, internet ma zasięg globalny.
Strona internetowa to narzędzie dzięki któremu wyjdziesz z lokalnego rynku na klienta globalnego.

więcej
Tworzenie aplikacji webowych.

Czym zajmuje się agencja interaktywna crear?

Crear wychodzi z założenia, że zwykle tworzenie stron to za mało. Nie zostawiamy klientów samych sobie. Odnajdą oni u nas stałą opiekę swojej firmy w sieci. Ponadto coraz więcej marek decyduje się powierzyć nas pozycjonowanie strony www.

Projektujemy strony internetowe oparte na WordPress CMS i TYPO3 CMS, dodatkowo nasze projekty wyposażamy w moduł pozwalający na intuicyjną edycję treści na stronie. Zajmujemy się także pozycjonowaniem stron internetowych oraz tworzeniem sklepów internetowych. Każdy projekt rozpoczynamy od wnikliwej analizy dostarczonych materiałów oraz badania otoczenia biznesowego firmy.
rozwiń
W pełni responsywne strony internetowe z intuicyjnym panelem do zarządzania treścią.
rozwiń

Duże serwisy internetowe z rozbudowanym systemem  WooCommerce.

rozwiń
Profesjonalne rozwiązania polepszające indeksowanie witryny w wynikach wyszukiwarek.
rozwiń

Identyfikacja wizualna

Skuteczne rozwiązania i sprawdzone narzędzia do promocji i sprzedaży w internecie.
rozwiń

Kampanie Google Ads

Tworzenie reklam online umożliwiające dotarcie do konkretnej grupy odbiorców.
rozwiń

Kampanie Facebook Ads

Przygotowanie i prowadzenie kampanii reklamowej zwiększające widoczność marki.
rozwiń

6 cech dobrej agencji interaktywnej.

0
Kreatywność
Kreatywni ludzie tworzą kreatywne projekty i my o tym wiemy. Jesteśmy ludzmi o nieszablonowym sposobie myślenia, dzięki czemu zawsze szukamy nowatorskich, nieprzeciętnych rozwiązań.
rozwiń
0
Zaangażowanie
Tworzenie stron internetowych jest naszą pasją dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Każdy projekt jest najważniejszy.
rozwiń
0
Doświadczenie
Działamy na rynku internetowym od kilkunastu lat i w tym czasie zrealizowaliśmy i wdrożyliśmy kilkadziesiąt projektów. Posiadamy grono zadowolonych klientów na rynku polskim i niemieckim.
rozwiń
0
Profesjonalizm
To co nas wyróżnia to profesjonalne podejście do każdego projektu, dzięki czemu współpraca z nami oznacza stabilne relacje biznesowe oparte na obustronnym zrozumieniu i zaufaniu.
rozwiń
0
Nowoczesność i rozwój
Kilkuletnie doświadczenie w branży internetowej to nie wszystko, dlatego nieustannie staramy się rozwijać i dokształcać, tak aby naszym klientom zawsze zapewniać najnowocześniejsze rozwiązania.
rozwiń
0

Precyzja wykonania

Cechą charakterystyczną naszych projektów jest jakość wykonania i precyzja zastosowanych rozwiązań. Każdy projekt jest starannie zaplanowany i wdrożony z dbałością o każdy szczegół.
rozwiń
Przewiń do góry