Agencja interaktywna

Pasjonaci nowych mediów do zadań specjalnych.

Agencja interaktywna stworzona przez ludzi, dla których projektowanie stron internetowych to pasja.

Przede wszystkim profesjonalna, taka właśnie jest nasza agencja interaktywna. Działamy na rynku IT od kilkunastu lat i stale poszerzamy grono zadowolonych klientów. Zdobyte doświadczenie przekuwamy w pewność siebie, z którą doradzamy naszym partnerom. Wiemy, że dzisiaj nie wystarczy mieć „jakąś stronę internetową”, dzisiaj trzeba mieć stronę przykuwającą uwagę, a my wiemy jak zaprezentować Twoją firmę w nowoczesny i profesjonalny sposób. Dzięki pozycjonowaniu strony internetowej poprawisz swoją widoczność w sieci i zwiększysz grono swoich odbiorców.

Kreatywność

Kreatywni ludzie tworzą kreatywne projekty i my o tym wiemy. Jesteśmy ludzmi o nieszablonowym sposobie myślenia, dzięki czemu zawsze szukamy nowatorskich, nieprzeciętnych rozwiązań.

Zaangażowanie

Tworzenie stron internetowych jest naszą pasją dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Każdy projekt jest najważniejszy.

Doświadczenie

Działamy na rynku internetowym od kilkunastu lat i w tym czasie zrealizowaliśmy i wdrożyliśmy kilkadziesiąt projektów. Posiadamy grono zadowolonych klientów na rynku polskim i niemieckim.

Profesjonalizm

To co nas wyróżnia to profesjonalne podejście do każdego projektu, dzięki czemu współpraca z nami oznacza stabilne relacje biznesowe oparte na obustronnym zrozumieniu i zaufaniu.

Nowoczesność i rozwój

Kilkuletnie doświadczenie w branży internetowej to nie wszystko, dlatego nieustannie staramy się rozwijać i dokształcać, tak aby naszym klientom zawsze zapewniać najnowocześniejsze rozwiązania.

Precyzja wykonania

Cechą charakterystyczną naszych projektów jest jakość wykonania i precyzja zastosowanych rozwiązań. Każdy projekt jest starannie zaplanowany i wdrożony z dbałością o każdy szczegół.

Agencja Interaktywna musi być skuteczna. Wybierz CREAR - analizujemy, projektujemy, wdrażamy.

Projektujemy strony internetowe oparte na WordPress CMS i TYPO3 CMS, dodatkowo nasze projekty wyposażamy w moduł pozwalający na intuicyjną edycję treści na stronie. Zajmujemy się także pozycjonowaniem stron internetowych oraz tworzeniem sklepów internetowych. Każdy projekt rozpoczynamy od wnikliwej analizy dostarczonych materiałów oraz badania otoczenia biznesowego firmy.

W pełni responsywne profesjonalne strony internetowe dla firm z intuicyjnym panelem do zarządzania treścią.

Strony WordPress

W pełni responsywne strony internetowe z intuicyjnym panelem do zarządzania treścią.

Strony Typo3

Duże serwisy internetowe z rozbudowanym systemem zarządzania treścią CMS.

Pozycjonowanie stron

Profesjonalne rozwiązania polepszające indeksowanie witryny w wynikach wyszukiwarek.

Marketing online

Skuteczne rozwiązania i sprawdzone narzędzia do promocji i sprzedaży w internecie.

Facebook Ads

Przygotowanie i prowadzenie kampanii reklamowej zwiększające widoczność marki.

Google Ads

Tworzenie reklam online umożliwiające dotarcie do konkretnej grupy odbiorców.

Oto jak przebiega proces realizacji, od samego początku do działające strony internetowej.

01.

Ankieta Brief

...

Na początek prosimy Cię o wypełnienie ankiety w której określasz swoje wymagania i oczekiwania względem nowej strony.

02.

Opracowanie projektu

...

Analizujemy Twoje oczekiwania, strony które nam wskazałeś jako przykłady, oraz materiały i informacje jakie nam dostarczyłeś. Na ich podstawie opracowujemy projekt graficzny strony, który w możliwie największym stopniu spełnia nakreślone oczekiwania.

03.

Zgłaszanie poprawek

...

To etap w którym zgłasza poprawki do przedstawionego projektu. Pamiętaj, że zawsze staramy się aby projekt strony spełniał Twoje oczekiwania, dlatego dokładamy wszelkich starać aby nanieść poprawki zgodnie ze wszystkimi uwagami. Masz na to aż dwie rundy poprawek.

04.

Wdrażanie strony

...

To najbardziej czasochłonny etap. Wcielamy w życie zaakceptowany przez Ciebie projekt graficzny. Instalujemy system CMS, konfigurujemy dodatki, upewniamy się, że wszystko działa jak należy.

05.

Testy i poprawki

...

To czas abyś zapoznał się z Twoją nową stroną i sprawdził, czy wszystko wygląda zgodnie z założeniami. Jeśli wykryjesz błędy lub niezgodności z projektem to informujesz nas o tym, a my poprawiamy niezgodności.

06.

Przekazanie i szkolenie

...

Oddajemy stronę w Twoje ręce i przenosimy ją na wskazany przez Ciebie serwer. Następnie udostępniamy dla Ciebie wideo-szkolenie w którym krótko i przystępnie wyjaśniamy jak obsługiwać i edytować nową stronę. To proste!

07.

Mam stronę i co dalej

...

Twoja strona jest już online, a Twoja firma przedstawiona jest teraz w sposób nowoczesny i profesjonalny. Czy to już koniec naszej współpracy? To zależy tylko od Ciebie. Jeśli chcesz, możesz zlecić nam stałą opiekę nad stroną. Instalowanie aktualizacji, modyfikowanie treści, a nawet marketing internetowy i kampanie reklamowe.

Jeśli cenisz sobie nowoczesny design i kompleksową realizację, nasza agencja interaktywna jest dla Ciebie.

W swojej pracy stawiamy na partnerstwo i komunikacje, z cierpliwością słuchamy uwag klientów i nie narzucamy im swoich pomysłów. Zawsze staramy się doradzić optymalne rozwiązania, tak aby stworzyć stronę internetową na miarę twoich potrzeb. Efektami naszych działań są projekty wyróżniające się nowoczesnym wyglądem, pełną funkcjonalnością i intuicyjną obsługą.

Agencja interaktywna Kraków

Tworzymy strony www dla firm z Krakowa i okolic. Projektujemy i wdrażamy serwisy internetowe.

Agencja interaktywna Zielona Góra

Planujemy strategię, pomagamy naszym klientom tworzyć nowoczeny wizerunek ich firm w internecie.

Przewiń do góry

Rafał

Opiekun Klienta

Chętnie odpowiem na Twoje pytania i doradzę najlepsze rozwiązania. Bezpłatna niezobowiązująca wycena!