Tworzenie strony www – samodzielnie czy z agencją interaktywną?

Nie musimy chyba nikogo przekonywać, że posiadanie strony internetowej to dzisiaj konieczność. Niezależnie w jakiej branży działasz ważne, aby istnieć także w sieci. Większość przedsiębiorców zdaje sobie z tego sprawę, jednak pozostaje kwestia jak to osiągnąć. Czy powierzyć tworzenie strony www profesjonalnej agencji interaktywnej, a może samemu podjąć się tego zadania?

tworzenie-strony-www-samodzielnie
Samodzielne tworzenie strony www to nie lada wyzwanie.

Tworzenie strony www nie jest trudne...

I tak, i nie. Szukając informacji na temat tworzenia stron www znajdziesz wiele tutoriali jak zrobić to samemu bez jakiejkolwiek wiedzy informatycznej. Wystarczy kupić gotowy szablon i już. Niestety rzeczywistość wygląda nieco inaczej. Po pierwsze kupując gotowy szablon decydujesz się na konkretny układ treści i ograniczone możliwości edycji. Poza tym i tak musisz poświęcić swój czas na jego wybór, instalacje, optymalizacje czy chociażby wymianę zdjęć. A to zajmuje więcej niż 30 min, jak mówią reklamy, tym bardziej jesli robisz to pierwszy raz. Poza tym wiele osób kupuje ten sam szablon, zatem wiele czasu będzie Cię kosztować sprawienie, aby twoja strona internetowa była wyjątkowa. 

A może jednak agencja interaktywna?

Podstawowym atutem za wyborem agencji interaktywnej jest oszczędność twojego czasu czyli pieniędzy. W końcu każdy powinien robić to na czym się zna najlepiej. W agencji interaktywnej pracują profesjonalisci, którzy na codzień zajmują się tworzeniem stron www, dlatego też możesz być pewny, że twoja strona internetowa będzie odpowiednia. Nie tylko doradzą Ci najlepsze rozwiązania ale też dopasują projekt do twoich potrzeb. Żaden szablon nie może się równać z indywidualnym projektem graficznym oraz strukturą strony internetowej zaprojektowanej specjalnie dla twojej firmy zgodnie ze standardami UX i UI design.

Ile kosztuje twój czas czyli koszt strony internetowej?

Strona internetowa z szablonu jest tania… w zasadzie niedrogi jest tylko szablon…a ile kosztuje twój czas? Jak inaczej mógłbyś go wykorzystać? Poza tym w wielu przypadkach, w końcu i tak potrzeba pomocy agencji. Zatem czy nie lepiej od razu powierzyć stworzenie strony www profesjonalistom? Wybierając agencje nie tylko oszczędzasz swój czas ale zyskujesz przede wszystkim kompleksowa usługę. Masz pewność, że nad twoja strona internetowa pracuje grupa ekspertów co przekłada sie na wygląd i funkcjonalność strony. Otrzymujesz indywidualny projekt graficzny, układ treści dostosowany do charakteru twojej firmy i funkcjonalność. Dodatkowo strona internetowa jest dostosowana do urządzeń mobilnych oraz przyjazna wyszukiwarkom. To wszystko sprawia, że jej koszt jest wyższy niż takiej z szablonu. 

Klepsydra odmierzająca czas.
Ile kosztuje twój czas?

Więcej na temat kosztu profesjonalnej strony internetowej przeczytasz na naszym blogu: Ile kosztuje strona internetowa?

Zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie przygotujemy niezobowiązującą ofertę na wykonanie Twojej nowej strony internetowej.

Leave a Comment

Przewiń do góry