Strony TYPO3

Najlepszy system zarządzania treścią na świecie - TYPO3 CMS.

Strony TYPO3 czyli potężny CMS o wielkich możliwościach.

Strony TYPO3 to witryny zbudowane na otwartym (Open Source) systemie do zarządzania treścią TYPO3 CMS. Jest on potężnym narzędziem o ogromnych możliwościach, z którego korzystają duże portale i koncerny, ale nie tylko. Na świecie cieszy się ogromną popularnością z uwagi na swoja niezawodność lecz w Polsce wciąż jest mało znany.

Nasz zespół jako jeden z nielicznych w kraju ma doświadczenie w tworzeniu zbudowanych na TYPO3. Strony TYPO3 to solidne rozwiązania dla biznesu.

Strony TYPO3 to najlepszy wybór zarówno dla ogromnego portalu jak i małej strony firmowej.

TYPO3 CMS dostępne jest na zasadach licencji GNU General Public License. Dostępność ta sprawia, że szerokie grono użytkowników doskonali jego skrypt i stale go rozwija. 

Dodatkową zaletą TYPO3 CMS jest modułowość oraz możliwość instalacji dodatkowych wtyczek co pozwala na polepszenie funkcjonalności witryny. 

Także rozbudowany panel administracyjny pozwala nadawać poszczególnym użytkownikom różne poziomy dostępu co jest szczególnie przydatne przy dużych projektach.

Potrzebujesz wyceny Twojego zlecenia?

Co sprawia, że strony TYPO3 są najczęściej wybieranym rozwiązaniem dla firm?

Modułowość

Jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla dużego portalu jak i małej strony internetowej. Dzięki modułom zawsze jest idealny.

Administracja

Wielopoziomowe ustawienia dostępu do panelu administracyjnego pozwalają nadawać konkretne uprawnienia.

Edycja treści

Intuicyjny i prosty w obsłudze panel do edycji treści oraz rozbudowane możliwości katalogowania zdjęć.

System szablonów

Tworzenie i zarządzanie szablonami w drzewie witryny. Możliwość wgrywania szablonów z Adobe Photoshop i innych programów.

Bezpieczeństwo

Pełna informacja o logowaniach oraz możliwość ustalania wymagań dotyczacych logowania (np. ograniczenia IP)

Elastyczność

Dowolna ilości wersji językowych witryny z możliwością ich jednoczesnego tłumaczenia. Edycja i zarządzanie treścią w języku polskim.