WordPress

Tworzymy strony internetowe inne niż wszystkie.

WordPress prosty sposób na własną stronę.

WordPress to obecnie jeden z najpopularniejszych CMS-ów czyli systemów do zarządzania treścią na stronie internetowej czy blogu. Pomimo, że stworzony został do blogowania, jednak jego popularność z roku na rok stale rośnie. Szacuje się, że obecnie prawie 30% stron internetowych (nie tylko blogów) zbudowanych jest właśnie na tym CMS-ie. WordPress sprawił, że nie trzeba umieć programować, aby tworzyć własną stronę.

WordPress czyli gotowa platforma blogowa.

WordPress.com nie wymagająca posiadania własnego serwera ani hostingu. Jest to wygodne rozwiązanie dla początkujących blogowiczów. Wystarczy założyć konto i wybrać jeden z darmowych motywów aby rozpocząć przygodę z własnym blogiem. Jednym z minusów tego rozwiązania jest brak dostępu do serwera i hostingu co oznacza praktycznie brak możliwości instalacji dodatkowych wtyczek. Dopiero płatna wersja premium rozszerza nieznacznie zakres personalizacji strony. Obowiązkowa jest także subdomena wordpress.com w adresie strony oraz wyświetlanie reklam. WordPress.com to dobry pomysł dla początkujących blogowiczów al absolutnie nie nadaje się na stronę firmową.

WordPress najlepszy wybór dla twojej witryny.

WordPress.org daje nieporównywalnie większe możliwości. Jest to strona umożliwiająca darmowe pobranie plików instalacyjnych WordPressa. Potrzeba jedynie serwera i hostingu (jest to dodatkowy koszt ok 100-200 zł rocznie), gdzie instalowany jest WordPress i przechowywane są twoje treści. Zapewnia to pełną kontrole nad twoją stroną i treściami jakie na niej zamieszczasz. Zatem jest to idealny wybór na stronę firmową, sklep internetowy czy profesjonalny blog.

Potrzebujesz stronę internetową?

Dlaczego warto wybrać WordPress

Open Source

Skrypt jest całkowicie darmowy i rozpowszechniany na podstawie licencji GNU - General Public LIcence

Prostota modyfikacji

Dodawanie zdjeć, edycja treści, zmiana kolorystyki czy motywu - wszystko dziecinnie proste

Łatwość obsługi

Piękna, nowoczesna i w pełni funkcjonalna strona internetowa bez znajomości HTML i kodowania.

Wtyczki i motywy

Wiele darmowych wtyczek i motywów poprawiających działanie i wygląd twojej strony.

Wsparcie techniczne

Szerokie grono użytkowników i fora tematyczne zapewniają pomoc w rozwiązywaniu problemów

Ciagły rozwój

WordPress CMC jako skrypt Open Source jest nieustannie rozwijany i ulepszany