TYPO3 CMS

Najlepszy CMS system zarządzania treścią na świecie - TYPO3.

TYPO3 czyli potężny CMS o wielkich możliwościach.

TYPO3 jest otwartym (Open Source) systemem do zarządzania treścią. Jest potężnym narzędziem o ogromnych możliwościach, z którego korzystają duże portale i koncerny, ale nie tylko. Na świecie cieszy się ogromną popularnością z uwagi na swoja niezawodność lecz w Polsce wciąż jest mało znany.

Nasz zespół jako jeden z nielicznych w kraju ma doświadczenie w tworzeniu stron internetowych zbudowanych właśnie na TYPO3. 

TYPO3 to najlepszy wybór zarówno dla ogromnego portalu jak i małej strony firmowej.

TYPO3 dostępne jest na zasadach licencji GNU General Public License. Dostępność ta sprawia, że szerokie grono użytkowników doskonali jego skrypt i stale go rozwija. 

Dodatkową zaletą TYPO3 jest modułowość oraz możliwość instalacji dodatkowych wtyczek co pozwala na polepszenie funkcjonalności witryny. 

Także rozbudowany panel administracyjny pozwala nadawać poszczególnym użytkownikom różne poziomy dostępu co jest szczególnie przydatne przy dużych projektach.

Potrzebujesz wyceny Twojego zlecenia?

Co sprawia, że TYPO3 jest najpopularniejszym CMS-em do zadań specjalnych

Modułowość

Jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla dużego portalu jak i małej strony internetowej. Dzięki modułom zawsze jest idealny.

Administracja

Wielopoziomowe ustawienia dostępu do panelu administracyjnego pozwalają nadawać konkretne uprawnienia.

Edycja treści

Intuicyjny i prosty w obsłudze panel do edycji treści oraz rozbudowane możliwości katalogowania zdjęć.

System szablonów

Tworzenie i zarządzanie szablonami w drzewie witryny. Możliwość wgrywania szablonów z Adobe Photoshop i innych programów.

Bezpieczeństwo

Pełna informacja o logowaniach oraz możliwość ustalania wymagań dotyczacych logowania (np. ograniczenia IP)

Elastyczność

Dowolna ilości wersji językowych witryny z możliwością ich jednoczesnego tłumaczenia. Edycja i zarządzanie treścią w języku polskim.