Sklepy WooCommerce

Zajmujemy się kompleksową realizacją sklepów internetowych od projektu po wdrożenie i wsparcie techniczne. Doradzimy Ci najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu.

Zacznij sprzedawać z WooCommerce

Jeśli myślisz o sklepie internetowym, który będzie intuicyjny w obsłudze, funkcjonalny i elastyczny to WooCommerce jest dla Ciebie. WooCommerce to darmowa wtyczka dedykowana dla WordPressa, która pozwala na dodanie sklepu internetowego do istniejącej strony internetowej lub stworzenie samodzielnego sklepu od podstaw. Dzięki swojej niezawodności jest to obecnie jedno z najchętniej wybieranych rozwiązań dla e-commerce. Wtyczka WooCommerce pozwala na zbudowanie w pełni funkcjonalnego sklepu internetowego z kompletnym procesem składania zamówień, zintegrowanymi metodami płatności i dostaw. 

więcej

Prosta obsługa

Bezproblemowe dodawanie produktów, zarządzanie stanem magazynowym czy obsługa zamówień – wszystko dzięki intuicyjnemu w obsłudze panelowi administracyjnemu. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia ani wiedzy IT, aby z powodzeniem prowadzić swój sklep internetowy. To na naprawdę banalnie proste.

rozwiń

Integracja płatności

WooCommerce posiada zintegrowane podstawowe metody płatności takie jak prezes tradycyjny, PayPal czy płatność karta kredytową, których konfiguracja zajmuje kilka chwil. Możesz także dodać dodatkowe bramki płatności online jak przelewy24 czy dotpay.

rozwiń

Integracja wysyłki

Zapewnij swoim klientom szeroki wybór metod wysyłki takich jak Paczkomaty InPost, firmy kurierskie, Paczka w Ruchu czy Poczta Polska. Integracja metod wysyłki pozwala na nadawanie przesyłek bezpośrednio z panelu sklepu WooCommerce.

rozwiń

Raporty sprzedaży

Dzięki WooCommerce w prosty sposób będziesz mógł śledzić postępy w twojej sprzedaży, analizować działanie klientów oraz zbierać informacje niezbędne do rozwijania twojego biznesu. Dzięki przejrzystym analizom i raportom będziesz mógł wpływać na wzrost sprzedaży.

rozwiń

Duża elastyczność

WooCommerce daje ogromną elastyczność i możliwość rozbudowy twojego sklepu. Liczne wtyczki sprawiają, że możesz rozbudowywać sklep internetowy o dodatkowe funkcjonalności. Nawet jeśli zaczynasz o małego sklepu, wybierając WooCommerce możesz go dowolnie modyfikować w przyszłości. Tylko od CIebie zależy w jakim kierunku rozwinie się twój biznes.

rozwiń

Stabilność systemu

WooCommerce to oprogramowanie na licencji open source, dzięki temu jest ono stale rozwijane i ulepszane. Regularne aktualizacje sprawiają, ze twój sklep jest bezpieczny, a jego działanie nie jest uzależnione od jednej firmy będacej twórcą oprogramowania. WooCommerce jest rozwijane przez rzesze programistów na całym świecie, więc nie musisz się martwić, że z dnia na dzień twój sklep internetowy przestanie działać. 

rozwiń

Integracja sklepu WooCommerce

Projektujemy sklepy internetowe WooCommerce nie od dzisiaj… zobacz kilka naszych wybranych realizacji

Rozpoczynasz przygodę ze sprzedażą w sieci? Wybierz WooCommerce.

WooCommerce to nic innego jak wtyczka do WordPressa pozwalająca na stworzenie sklepu internetowego. Nie ma znaczenia czy masz już stronę internetową i chcesz do niej dodać możliwość sprzedaży czy chcesz od zera zbudować swój sklep internetowy. WooCommerce sprawdzi się w obu przypadkach.

Sklep internetowy WooCommerce - prostota i funkcjonalność.

WooCommerce to funkcjonalny system pozwalający na zarządzanie produktami, zasobami magazynowymi czy zamówieniami. Wtyczka ta umożliwia konfigurowanie metod płatności, kosztów wysyłki oraz wysokości podatków.
Dodatkowo posiada spore możliwości opisu przedmiotów oraz ustawienia promocji czy wyprzedaży.

Potrzebujesz wyceny Twojego zlecenia?

WooCommerce to idealny wybór na początek w e-commerce

WordPress

Stabilność i prostota obsługi WordPress CMS to atut twojego sklepu

Wsparcie techniczne

Użytkownicy WordPressa tworzą ogromną społeczność, zatem zawsze znajdziesz pomoc

Dodatkowe wtyczki

System WooCommerce możesz dowolnie rozbudowywać o dodatkowe funkcje

Opcje płatności

Skrypt zapewnia rozbudowane opcje płatności (karty kredytowe, PayPal, przelew internetowy)

Rozszerzenia

Wiele kompatybilnych rozszerzeń (np. Google Analytics) pozwala ulepszać Twój sklep i zwiększać sprzedaż

Stały rozwój

Licencja na zasadach Open Source pozwala na stałą rozbudowę oraz wprowadzanie aktualizacji i poprawek

Przewiń do góry